Rusza nowy projekt "Towarzystwo Sąsiedzkie"

opublikowano: 2019-03-07 10:29, acirlic

POZNAJ Towarzystwo Sąsiedzkie MOKOTOWA!
_______________________________________________________
Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące nowego warszawskiego projektu "Towarzystwo Sąsiedzkie" mającego na celu rozwój społeczności lokalnych w Warszawie. Chcemy rozwijać sąsiedztwa, wspierać mieszkańców w działaniach lokalnych i promować dobre sąsiedzkie praktyki.

Jeśli chcesz poznać aktywnych sąsiadów z Twojej okolicy, zrealizować własne pomysły na lokalne działania - to spotkanie jest dla Ciebie!
_______________________________________________________
Zapraszamy do MIKROMIASTA przy ul. L. Narbutta 27a we wtorek 12 marca o godzinie 17:30
Na spotkaniu:

>>> Dowiesz się więcej o projekcie „TOWARZYSTWO SĄSIEDZKIE”, kiedy startuje, co będzie oferował oraz jak możesz do niego dołączyć.

>>>Opowiemy o konkursie „PO SĄSIEDZKU”, w ramach którego możesz zrealizować swój pomysł na działanie lokalne.

>>>Poznamy aktywnych mieszkańców Mokotowa i sąsiedzką ofertę dzielnicy.

_______________________________________________________
POZNAJ to cykl spotkań w ramach projektu "Towarzystwo Sąsiedzkie" prezentujących zrealizowane do tej pory działania sąsiedzkie i aktywnych mieszkańców Warszawy. Pokazane zostaną zarówno działania lokalne (warszawskie) jak i projekty z innych miast, a nawet spoza Polski. Spotkania odbywać się będą zarówno w siedzibie Towarzystwa Sąsiedzkiego ale także w terenie w ramach wizyt w miejscach i przestrzeniach, w których realizowane są inicjatywy sąsiedzkie.

_______________________________________________________
Projekt TOWARZYSTWO SĄSIEDZKIE jest finansowany przez Miasto stołeczne Warszawę w ramach realizacji zadania publicznego „Towarzystwo Sąsiedzkie – cykl działań sąsiedzkich wspierających rozwój społeczności lokalnych w Warszawie”.

Realizator projektu:
Fundacja Kulturotwórcza