Razem z Gdańskiem... [*]

opublikowano: 2019-01-15 14:44, zwlodarczyk

Nasi Drodzy,
w tej wyjątkowo smutnej chwili, tragicznej śmierci prezydenta Pawła Adamowicza, chcielibyśmy złożyć najszczersze wyrazy współczucia wszystkim Gdańszczankom i Gdańszczanom, a w szczególności naszym koleżankom i kolegom z Urzędu Miejskiego w Gdańsku.

Gdy w zeszłym roku mieliśmy okazję udać się z wizytą studyjną do Trójmiasta, zaskoczyła nas życiodajna energia wypełniająca Gdańsk - miasto dumne ze swojej historii i śmiało patrzące w przyszłość. Spotkaliśmy ludzi, którzy tworząc wyjątkową atmosferę swojego miasta, codziennie działali na jego rzecz.

Mamy nadzieję, że mimo tej wielkiej tragedii i straty, która dotknęła w tych dniach całą społeczność Gdańska, pozostanie on miastem otwartym, przyjaznym i pełnym inspiracji, z których i my tu w Warszawie będziemy mieli zaszczyt korzystać.

Jesteśmy z Wami!

Zespół Wzmacniania Wspólnoty Lokalnej