Warszawa Lokalna

Warszawa Lokalna

Znak sieci MAL

opublikowano: wt, 2018-09-25 10:01, Zuzanna Włodarczyk

 

Znak sieci MAL - pomóż nam zainspirować studio graficzne!

 

Serdecznie zapraszamy Was, jako najlepszych ekspertów od MALi, na spotkanie poświęcone powstającemu znakowi MAL. Spotkanie odbędzie się we wtorek 2 października na godz. 9.00 (do 11.00) do Piwnicy pod Regałami.

Podczas spotkania chcielibyśmy porozmawiać o tym jak mógłby taki znak wyglądać, co ma dokładnie komunikować i gdzie ma występować. Podczas naszej burzy mózgów obecne będzie studio graficzne Temperówka, które na podstawie zebranych od nas informacji zaprojektuje nasz wspólny znak.

Po co? Większość z Waszych miejsc ma swoje logo, dzięki czemu łatwiej Wam komunikować się z mieszkańcami i promować swoje działania. Nadszedł w końcu czas by sieć MAL także zyskała swoje logo. Będziemy je wykorzystywać głównie my, przy promocji Was wszystkich jako sieci miejsc.

Miejsc Aktywności Lokalnej jest w Warszawie coraz więcej i budza coraz większe zainteresowanie. Na pewno jest jeszcze wiele do zrobienia, aby każdy mieszkaniec stolicy je rozpoznawał, jak chociażby bibliotekę, dom kultury czy OSiR. Tym, co może pomóc w rozpoznawalności MALi w Warszawie jest wspólny znak (logo), które identyfikowałoby sieć, nadawało jej podmiotowość, jednocześnie nie kolidując z indywidualnym charakterem każdego z miejsc.

Miejsce: MAL Piwnica pod Regałami, ul. Świętojańska 5, piwnica (schodami w dół).

 

Do zobaczenia!