Warszawa Lokalna

Warszawa Lokalna

Wolontariat w MAL. Jak to działa?

opublikowano: pt, 2017-09-15 11:13, Zuzanna Włodarczyk

 Wolontariat w MAL. Jak to działa?

Wszystko co chcieliście wiedzieć o wolontariacie w MAL, ale baliście się zapytać! Jak rozkręcić wolontariat w MAL od zera, praktyczne wskazówki, dobre praktyki, podstawy prawne. I oczywiście wymiana doświadczeń. Zaprezentujemy różne źródła, z których można czerpać dodatkowe inspiracje na temat organizacji wolontariatu.  Do udziału w spotkaniu zachęcamy zarówno MAL-e, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wolontariatem jak i te, które posiadają w tym zakresie duże doświadczenie.

Prowadzący: Zespół projektu „Ochotnicy warszawscy” (Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy) razem z zaproszonymi gośćmi, którzy pomogą spojrzeć na temat wolontariatu z nowej perspektywy. O projekcie Ochotnicy warszawscy: jego celem jest rozwój i promocja idei wolontariatu w Warszawie. W ramach projektu organizowane są liczne działania mające na celu wsparcie koordynatorów wolontariatu jak i wydarzenia skierowane do samych wolontariuszy. UWAGA: Jeżeli są tematy, które szczególnie chcielibyście poruszyć na spotkaniu – poinformujcie nas o tym, postaramy się zarezerwować na to czas (nasz adres: ochotnicy@um.wawrszawa.pl). Do zobaczenia!  Zespół Ochotników warszawskich. www.ochotnicy.waw.pl

Miejsce: MAL Kłobucka 14, ul. Kłobucka 14. [DOJAZD: Z Metra Wierzbno autobus 174 na przystanek Bokserska (pętla autobusowa); Z Metra Służew autobus 193 na przystanek Bokserska (pętla autobusowa); Z Metra Wilanowska autobus 165 na przystanek Taborowa;].

Termin: 4 października (środa), godz. 9.00-13.00

Prosimy o potwierdzenie przybycia do 2 października na mal@um.warszawa.pl lub ext.acirlic@um.warszawa.pl