Warszawa Lokalna

Warszawa Lokalna

Rozumiem, ale...

opublikowano: czw, 2018-03-08 09:35, Zuzanna Włodarczyk

Zapraszamy na kolejne szkolenie dla animatorów i koordynatorów Miejsc Aktywności Lokalnej (MAL), które odbędzie się w 27/28 marca br. w MAL Grójecka 109 (Ochota).

Tym razem pracujemy nad asertywnością, zarządzaniem emocjami oraz wzmacniamy umiejętności radzenia sobie z tzw. „trudnym klientem”. Porozmawiamy też o radzeniu sobie z manipulacją. Trochę teorii, dużo praktyki.

Proponujemy dwa terminy. Zakres tematyczny obu szkoleń taki sam. Pracujemy w dwóch mniej licznych grupach, dzięki czemu będziemy mieć więcej czasu i przestrzeni na ćwiczenia praktyczne.

Termin: wtorek 27 marca lub środa 28 marca w godz. 9.00-13.00

Miejsce: MAL Grójecka 109 (Ochota)

Zapisy do 22 marca na mal@um.warszawa.pl

 

Kilka słów o prowadzącej:

Anna Cybulko - specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu rozwiązywania konfliktu, komunikacji interpersonalnej oraz dynamiki małych grup. Od 2011 powołana na stanowisko Rzecznika Akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego, wspiera społeczność akademicką w rozwiązywaniu konfliktów organizacyjnych i interpersonalnych oraz skutecznym osiąganiu celów. Współpracuje z samorządami – m.in. Miasta Warszawy – przy projektowaniu, organizacji oraz prowadzeniu konsultacji społecznych. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Psychologii