Warszawa Lokalna

Warszawa Lokalna

MAL z inicjatywą i budżetem!

opublikowano: pt, 2017-11-10 11:43, zwlodarczyk

Masz pomysł na projekt? Masz pomysł na inicjatywę? MAL może być nie tylko miejscem działań lokalnych, ale i ich współorganizatorem! Jak MAL może korzystać z narzędzi miejskiej partycypacji – budżetu partycypacyjnego i inicjatywy lokalnej? Jak może je wykorzystać do  nawiązywania relacji z sąsiadami? Kiedy lepiej wybrać budżet, a kiedy inicjatywę? Jak napisać wniosek?

Zapraszamy na ostatnie w tym roku kalendarzowym, szkolenie dla MAL, które odbędzie się we wtorek 12 grudnia w godz. 9.00-12.00 w Klubokawiarni Smocza- Fajne Miejsce (ul. Smocza 18, Wola). Tym razem zanurzymy się w temacie budżetu partycypacyjnego i inicjatywy lokalnej. Będzie praktycznie i konkretnie. Porozmawiajcie z sąsiadami w MAL i przynieście na szkolenia konkretne pomysły i pytania.

 Czy wiecie, że…

…miedzy 1 grudnia 2017 r., a 22 stycznia 2018 r. trwa nabór projektów do V edycji budżetu partycypacyjnego. Wnioski o inicjatywę lokalną można składać przez cały rok.

Prowadzący: Pracownicy Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy, na co dzień odpowiedzialni za koordynację w Warszawie budżetu partycypacyjnego i inicjatywy lokalnej. Czyli ludzie, którzy o temacie wiedzą najwięcej.

Zapisy na szkolenie: na maila zwlodarczyk@um.warszawa.pl do 10 grudnia br.