Warszawa Lokalna

Warszawa Lokalna

Inauguracja cyklu szkoleń + Ćwiczenia z zaangażowania 6.10.2016

opublikowano: pt, 2016-10-07 14:58, zwlodarczyk

 Zaangażowanie. Aktywność. Przywiązanie. Czynny udział. Co to właściwie jest zaangażowanie? Jak bycie zaangażowanym pomaga realizować cele? Co to znaczy angażować się  mądrze? Czy osoba zaangażowana może sobie czasem odpuścić? Jak zaangażowanie wpływa na obecne w każdej pracy napięcie pomiędzy dbaniem o  realizację celów, a  rozwijaniem i tworzeniem relacji?

 

6 października 2016 roku w Pracowni Duży Pokój odbyła się inauguracja cyklu szkoleń dla przedstawicieli warszawskich miejsc aktywnosci lokalnej (MAL) połączona z pierwszym szkoleniem - "Ćwiczenia z zaangażowania" - prowadzonym przez duet trenerek i edukatorek z kolektywu Future Simple. Uczestników spotkania przywitał Dyrektor Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy, Krzysztof Mikołajewski, a koordynatorka sieci warszawskich MAL Zuzanna Włodarczyk opowiedziała o idei MAL, domach sąsiedzkich oraz o systemie wsparcia warszawskich MAL. W spotkaniu wzięło udział kilkunastu przedstawicieli warszawskcih MAL-i.

Cykl szkoleń dla MAL-i, który ruszył 6 października zakłada regularne spotkania (co 2-3 miesiace) przedstawicieli i koordynatorów warszawskich miejsc aktywności lokalnej. Szkolenia są bezpłatne, trwaja kilka godzin, a ich tematy zgłaszają sami czlonkowie sieci MAL.

Prezentacja ze spotkania wzbogacona o treści z flip chartów oraz wyniki ankiet dot. potrzeb szkoleniowych znajduje się w załączniku poniżej.  

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom i uczestnikom spotkania, a tych, których nie ma jeszcze w naszej BAZIE MAL serdecznie do niej zapraszamy - kolejne szkolenie już w listopadzie!

 

Pliki do ściągnięcia

  1. (plik: MIEJSCA AKTYWNOŚCI LOKALNEJ 6.10.2016 prezentacja.pdf, rozmiar pliku: 1755.4 KB)