Warszawa Lokalna

Warszawa Lokalna

Dzielnicowi koordynatorzy ds. inicjatywy lokalnej

opublikowano: śr, 2015-07-22 13:16, zwlodarczyk

Koordynowaniem i wsparciem inicjatywy lokalnej w Warszawie zajmuje się Zespół Inicjatyw Społecznych w Centrum Komunikacji Społecznej. Dodatkowo, w każdej dzielnicy zostali powołani koordynatorzy ds. inicjatywy lokalnej, którzy chętnie udzielą Wam informacji, pomogą przy pisaniu wniosków, dotyczących Waszej okolicy lub wskażą inną drogę realizacji Waszych pomysłów.

Dzielnica Imię  Nazwisko  Kontakt   
Bemowo Maciej Bartosiak m.bartosiak@bemowo.waw.pl 22 533 79 50
Bemowo Piotr Wachnik p.wachnik@bemowo.waw.pl 22 533 77 93
Białołęka informacja wkrótce
Bielany Witold  Strzeszewski  strzeszewski_w@poczta.bielany.waw.pl 22 373 33 70
Mokotów  Lidia  Tokarska ltokarska@um.warszawa.pl  22 565 14 17
Mokotów  Magda Chordecka-Sławińska magda.chordecka@mokotow.waw.pl 22 565 16 86
Ochota  Magdalena Hennig-Rosiecka magdalena.hennig@um.warszawa.pl 22 578 34 79
Praga Południe Katarzyna Mól kmol@pragapld.waw.pl 22 443 53 60
Praga Południe Anna Wojtasik awojtasik@pragapld.waw.pl 22 443 53 89
Praga Północ  Barbara  Domańska  barbara.domanska@um.warszawa.pl 22 590 02 06
Rembertów  Anna Kaczorowska  akoczorowska@um.warszawa.pl 22 443 38 45
Śródmieście  Marta  Jurzyńska marta.jurzynska@srodmiescie.warszawa.pl  22 279 20 73
Targówek Aneta Krauze  akrauze@um.warszawa.pl   22 443 85 33
Targówek Sylwia  Weilandt sweilandt@um.warszawa.pl  22 443 85 31
Ursus  Iwona  Jabłonowska ijablonowska@ursus.warszawa.pl 22 478 60 56
Ursynów  Jakub Fiałek jfialek@ursynow.pl 22 443 71 55
Ursynów  Martyna  Pawełczyk  mpawelczyk@ursynow.pl 22 443 71 74
Wawer Dorota  Głażewska  DGlazewska@um.warszawa.pl 22 443 68 69
Wesoła  Marta  Wepa mailto:mzadworny@um.warszawa.pl" href="mailto:mwepa@um.warszawa.pl">mwepa@um.warszawa.pl 22 773 60 07
Wesoła  Iwona  Ługowska ilugowska@um.warszawa.pl 22 773 60 02
Wilanów  Agnieszka  Świątkiewicz aswiatkiewicz@um.warszawa.pl 22 443 49 82
Włochy Paweł  Fajdek  pfajdek@um.warszawa.pl  22 443 42 92
Włochy Katarzyna Piwkowska kpiwkowska@um.warszawa.pl 22 443 43 06
Wola informacja wkrótce
Żoliborz  Monika  Nowaczyk-Lasota Mnowaczyk@um.warszawa.pl 22 560 13 77