Warszawa Lokalna

Warszawa Lokalna

Dzielnicowi koordynatorzy ds. inicjatywy lokalnej

opublikowano: czw, 2016-06-02 12:30, Zuzanna Włodarczyk

 

Koordynowaniem i wsparciem inicjatywy lokalnej w Warszawie zajmuje się Zespół Inicjatyw Społecznych w Centrum Komunikacji Społecznej. Dodatkowo, w każdej dzielnicy zostali powołani koordynatorzy ds. inicjatywy lokalnej, którzy chętnie udzielą Wam informacji, pomogą przy pisaniu wniosków, dotyczących Waszej okolicy lub wskażą inną drogę realizacji Waszych pomysłów.

  

Dzielnica Imię  Nazwisko  Kontakt   
Bemowo Paweł Strzelczyk pstrzelczyk@um.warszawa.pl 22 443 76 90
Białołęka Dorota Nowakowska

d.nowakowska@um.warszawa.pl

22 443 83 34

Bielany Sylwia Lacek Slacek@um.warszawa.pl 22 443 47 62
Mokotów  Joanna Tranda jtranda@um.warszawa.pl 22 443 64 18
Mokotów  Lidia Tokarska ltokarska@um.warszawa.pl 22 44 36 417 
Ochota  Magdalena Hennig-Rosiecka magdalena.hennig@um.warszawa.pl 22 578 34 79
Praga Południe Katarzyna Mól kmol@pragapld.waw.pl 22 443 53 60
Praga Południe Anna Wojtasik awojtasik@pragapld.waw.pl 22 443 53 89
Praga Północ  Dominika Goraj dgoraj@um.warszawa.pl 22 443 80 72
Rembertów  Anna Koczorowska  akoczorowska@um.warszawa.pl 22 443 38 45
Śródmieście  Barbara Domańska b.domanska@um.warszawa.pl 22 443 92 18
Targówek Aneta Krauze  akrauze@um.warszawa.pl   22 443 85 33
Targówek Sebastian Drutowski sdrutowski@um.warszawa.pl 22 443 87 54
Ursus  Jerzy Lipka-Wołowski j.lipka@um.warszawa.pl 22 443 62 45
Ursynów  Jakub Fiałek jfialek@ursynow.pl 22 443 71 55
Ursynów  Martyna  Pawełczyk  mpawelczyk@ursynow.pl 22 443 71 74
Wawer Dorota  Głażewska  DGlazewska@um.warszawa.pl 22 443 68 69
Wesoła  Marta  Wepa mwepa@um.warszawa.pl 22 773 60 07
Wesoła  Iwona  Ługowska ilugowska@um.warszawa.pl 22 773 60 02
Wilanów  Filip Kołodziejski

fkolodziejski@um.warszawa.pl

22 443 49 35
Włochy Dariusz  Ciesielski dciesielski@um.warszawa.pl 22 443 43 13
Wola Katarzyna Kosińska  k.kosinska2@um.warszawa.pl 22 443 56 24
Żoliborz  Monika  Nowaczyk-Lasota Mnowaczyk@um.warszawa.pl 22 443 89 18